Terazpasy.pl / Piłka nożna / Mecze / Ekstraklasa / [NA ŻYWO] Liga: Legia - Cracovia 0:2 (0:2) - Zobacz skrót meczu

[NA ŻYWO] Liga: Legia - Cracovia 0:2 (0:2) - Zobacz skrót meczu

legia-cracovia

Liga: Legia - Cracovia 0:2 (0:2) 
Koniec meczu:
niedziela, 17 lutego 2019 r. godz. 18:00
Stadion Legii

W tym miejscu oraz na naszym profilu fb.com/terazpasy  przekazywać będziemy najważniejsze informacje z meczu, a po jego zakończeniu zamieścimy relację z meczu oraz bezpośrednie transmisje z konferencji prasowej oraz pomeczowych wywiadów.Śledź przebieg tego meczu na fb.com/terazpasy :

.

0:1 - 39 min. - Javi Hernandez

0:1 - 41 min. - Javi Hernandez

62 min. Cabrera nie wykorzystał karnego (słupek)

75 min. Remy (Legia) - czerwona kartka

Cracovia: Pesković - Rapa, Helik, Dytiatiev, Siplak - Gol, Dąbrowski (90+10 Cecarić) - Hanca, Hernandez, Wdowiak (89. Dimun) - Cabrera

Rezerwowi: Stępniowski, Serafin, Lusiusz, Piszczek, Diego, Dimun, Cecarić

Trener: Michał Probierz

Legia: Majecki – Vesović, Jędrzejczyk, Remy, Hlousek, Martins, Dias, Agra, Szymański, Nagy, Kulenović

Rezerwowi: Cierzniak, Wieteska, Antolić, Niezgoda, Rocha, Lopez, Medeiros

Trener: Ricardo Sa Pinto

W porównaniu do poprzedniego meczu Cracovii z Piastem Gliwice (2:1) w wyjściowym składzie Cracovii nastąpiła jedna zmiana. Kontuzjowanego Marcina Budzińskiego zastąpił Javi Hernandez.

Zobacz skrót meczu:

cdn.

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Gratulacje

Od 10 roku życia, przez 55 lat kibicuje Cracovii. Naprawdę wielki sukces, gratulacje dla wszystkich piłkarzy, trenera i całego sztabu.
Nie spodziewałem się, choć po cichu liczyłem na wygraną.
Mam nadzieję że ten mecz będzie przełomowy i Cracovia wreszcie spełni oczekiwania wielu kibiców, a Ci zjawią się na najbliższym meczu i osobiście podziękują jej za dobry, historyczny występ.

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję Całej Cracovii.

ZET

Ale ja nie podważam jego zasług dla kraju do 89 czy 90.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

O minucie ciszy wypowiedziałem się jasno. Co do rządu Olszewskiego,rządu a nie człowieka mam inne zdanie. Moim zdaniem był po prostu zły, miał złych ministrów ale to jest moje zdanie mam prawo takie mieć i nikt nie może się za mnie i cały naród wypowiadać i ferować wyroków, takich jak ja jest wielu. Sprawa zaszłości niektórych ludzi nigdy nie jest zero jedynkowa. Były różne okoliczności za i przeciw które trzeba było ba nawet był taki obowiązek wyważyć. Nie byłem i nie jestem zwolennikiem prezydentury Wałęsy ale trzeba postawić na szali jego wady i zasługi dla obalenia komunizmu. Trzeba być sprawiedliwym a nie mówić podpisał coś tam nawet nie wiadomo co i już go skreślić i potępić. Wówczas to była bardziej walka polityczna niż robienie czegokolwiek dla dobra kraju. Takie jest moje zdanie i moim zdaniem rząd został słusznie odwołany tak myślałem wówczas i tak myślę teraz.

Zaloguj aby komentować

ZET

Został odwołany, bo to był rząd mniejszościowy, który można było łatwo odwołać czy zmienić premiera. I w sumie został odwołany z jednego powodu i akurat nie chodziło o to czy dobrze rządził czy nie, czy miał dobry pomysł na Polskę jej gospodarkę itd. czy zły. A chodziło o lustrację ważnych osób, którą w sumie praktycznie we wszystkich krajach postkomunistycznych zrobiono i ci co mieli jakieś związki z poprzednim systemem to nie mogli potem ważnych funkcji sprawować w nowym lub w ogóle funkcji publicznych tylko nie u nas. I dlatego też nawet teraz prawie 30 lat po tym nagle wychodzi, że ktoś był TW. Niektórzy zostali zdemaskowani dawno temu, niektórzy niedawno, a pewnie są i tacy co nie zostaną nigdy, albo wtedy jak to już nie będą w grobach. A pierwsze skrzypce w jego odwołaniu brał Lech Wałęsa, który sam napisałeś był słabym prezydentem i zawiódł na tej funkcji, może nawet dlatego, że mógł się bać wtedy dokumentów, które potem wypłynęły z tzw. szafy Kiszczaka i mógł być podatny na wpływy tych co te dokumenty posiadali. Choć akurat trudno powiedzieć kto był najwybitniejszym premierem III RP czy prezydentem. Każdy z premierów ma pewnie swoich zwolenników i przeciwników. I minuty ciszy kulturalni ludzie raczej nie powinni zagłuszać, lepiej wyjść wtedy niż zagłuszać, jak komuś nie pasuje.

Zaloguj aby komentować

Minuta ciszy

powinna się odbyć z całym szacunkiem dla każdego bez względu na to jakim był premierem czy człowiekiem. Natomiast wypowiadanie się przez ELVISA że to najwybitniejszy premier jest niczym nie uzasadnione. Jakim prawem wydajesz taki werdykt w imieniu całego narodu? Gdybyś napisał - MOIM ZDANIEM najwybitniejszego premiera- to ok. masz do tego prawo jak każdy Polak wyrazić swoje zdanie, ale nie w imieniu innych. Jak był najwybitniejszy to dlaczego został odwołany wraz całym rządem w połowie kadencji, dlaczego? Moim zdaniem był wybitnym i uczciwym człowiekiem ale nie premierem. Tak jak zresztą Wałęsa był wybitnym przywódcą strajkowym ale prezydentem już niestety nie. dlatego moim zdaniem niektórzy ludzie nie wiedzą kiedy się zatrzymać, nie pchać na wyższy szczebel bo się po prostu nie nadają i na tym dużo tracą. Natomiast jestem za tym że minuta ciszy i powagi Olszewskiemu się bezwzględnie należała,

Zaloguj aby komentować

ELIVIS

ZAKŁÓCANIE MINUT CISZY TO …. SZCZYT CHAMSTWA, które musi być napiętnowane!
P.S. kogokolwiek by ta minuta ciszy nie dotyczyła

Zaloguj aby komentować

Elvis

Podpisuję się pod tym co napisał Elvis.

Zaloguj aby komentować

Doping....

Wreszcie ochłonąłem po tym niedzielnym wzruszeniu więc malutki kamyczek do ogródka: byłem - nie tylko ja - niemile zaskoczony zachowaniem naszych, mimo wszystko wspaniałych kibiców w trakcie minuty ciszy dla uczczenia najwybitniejszego powojennego Premiera mec. Olszewskiego. Nawet takie pastuchy jak kibole ległej wygwizdali za to Naszych. WSTYD !!!!

Zaloguj aby komentować

Pasy!

Ci pseudo kibice powinni przywitać gorącymi brawami i oficjalnie przeprosić prezesa Filipiaka i trenera Probierza za te brednie co nam wygłaszali,bo to wstyd i kompromitacja, a my prawdziwi kibice poprzemy was gorącymi brawami,trzeba zaśpiewać sto lat panie trenerze i panie prezesie to tylko poprawi naszą sytuację i poprawi opinię i atmosferę na stadionie!

Zaloguj aby komentować

Cracovio!

Aby nasze marzenia mogły się spełnić trzeba nauczyć się kultury kibicowania świetnego dopingu na stadionie a nie opluwanie innych co było głównym motywem kiboli.Wtedy prawdziwi miłośnicy piłki nożnej przestaną się bać i zaczną przychodzić z dziećmi na stadion,zmienią zdanie o kibicach Cracovii i zaczną tłumy przychodzić na stadion.Piłkarze opluwany prezes Filipiak i trener Probierz przez kiboli spełnili nasze marzenia na szóstkę,teraz kultura kibicowania na stadionie jest konieczna,potrzebny mądry spiker,aby wypełnił się stadion.Wiem o tym,bo od lat walczę w obronie profesora Filipiaka,trenera Probierza i za to nie raz zostałem opluty,namawiam przyjaciół znajomych na mecz Cracovii i najczęściej słyszę"coś ty na Cracovię nigdy na stadion,mogę z tobą iść do kawiarni zobaczymy na ekranie tv a nie na stadionie,ja chcę oglądać mecz a nie denerwować się",to jest powszechne taką opinię mają kibice Cracovii,to mnie spotyka na co dzień,taka jest prawda, trzeba to zmienić aby wypełnił się stadion!

Zaloguj aby komentować

Marzenia

Czasem mają to do siebie, że się spełniają:))) Może nie tylko czasem.... Oby !!!!

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

tyle lat pasiastego losu, że ja na aż takie marzenia sobie nie pozwolę natomiast było by bajecznie gdyby się spełniło! Ale co do obecności na stadionie - to zależy już tylko od Nas a 15 tysięcy to nie jest wynik którego nie można by osiągnąć.

Zaloguj aby komentować

Szwejk

A mi się marzy, aby po derbach była seria 10 meczy wygranych pod rząd i trener Probierz na konferencji po meczu powiedział "odwołuje to, że odwołałem kiedyś moją zapowiedź sprzed sezonu, że gramy o Mistrza" :)

Zaloguj aby komentować

Jacek S

Drużyna zrobiła wszystko żebyśmy w dużej liczbie przyszli w niedziele stadion. Marzy mi się - tak jak (prawie 10lat temu!) na meczu z Arką stadion się zapełnił a już od rynku zewsząd nadchodziły pasiaste koszulki.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Co tu dużo mówić!

Świetna gra całego zespołu. Legia nawet nie pierdnęła a gadanie Sapinto że boisko że sędziowie to płacz i błazenada. Tak się gra jak przeciwnik pozwala a Cracovia nie pozwoliła im na nic a w dodatku sama pięknie rozgrywała. Niektóre akcje palce lizać.Boisko jednakowe dla obydwu drużyn. No ale z tymi karnymi trzeba koniecznie coś zrobić! To już czwarty karny w tym sezonie niewykorzystany. Ten akurat nie miał wpływu na wynik ale poprzednie miały!

ZET

Ja Sa Pinto tak gadał to jest debil, akurat karny prawidłowy i kartka czerwona też. Prawda jest taka, że w pierwszej połowie przy 0-0 Holusek popchnął przedramieniem Hance w polu karnym moim zdaniem tu już powinna być weryfikacja VAR. Było to widać w powtórce ewidentnie, w Anglii takich nie gwiżdżą, ale u nas kupę podobnych sytuacji gwizdali jako karne. Myślę, że zachowanie Hancy miało tu znaczenie, bo się nie domagał karnego, tylko pokazywał, że jest róg. Jakby tak ktoś Hernandeza potraktował to on by pokazywał, ze karny i wtedy by może był VAR w użyciu. Równie dobrze mogliśmy Legii z 4 bramki zapakować. Wiadomo też Legia miała swoje sytuacje, ale byliśmy lepsi i sytuacje też mieliśmy lepsze. Swoją drogą też sędziowie moim zdaniem za dużo przedłużyli, weryfikacje VAR i przerwa przez zadymienie boiska nie trwały w sumie 13 minut, góra 10. Więc za bardzo nie wiem o co ten Sa Pinto ma pretensje. A jeśli chodzi o karnego Cabrery to był lekko nieprecyzyjny strzał, nieznacznie się pomylił, było mierzone do słupka z dobrą siłą, ale czasami się tak zdarza najlepszym nawet. Przed zimą karnego strzelił, w sparingach strzelał karne, teraz ciut się pomylił, jakieś 10 cm w lewo i by weszło, każdemu się może zdarzyć.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Niniejszym oficjalnie przepraszam trenera Probierza !

Nie znam sie na piłce i nie chce znać wobec wyników i gry mojego ukochanego klubu co jest zasługą obecnego trenera i sztabu.

Zaloguj aby komentować

Mecz

Świetny mecz co tu dużo mówić, Hernandez się dwa razy super znalazł i wyprzedził obrońców, Wdowiak i Siplak fajne asysty. Szkoda zmarnowanych sam na sam Wdowiaka, co prawda przy jednej był karny, ale niestety karny też zmarnowany. Szkoda tego, bo mogliśmy wygrywać 0-3. Ale i tak jest super, jak pisałem w tamtym tygodniu po 5 wygranej z rzędu, że Probierz i drużyna osiągnęli najlepszą serię wygranych od 1948 i na Legii będąc w gazie mają szansę następnej fajnej rzeczy dokonać czyli wygrać na Legii po wielu latach, czyli od 1951. Zrobili to! I za tydzień mają szansę wyrównać serię z 1948, czyli 7 meczy wygranych pod rząd oraz zbliżyć się do 3 miejsca na tylko 3 punkty. Naprawdę jest o co grać, zapowiada się bardzo ciekawie. Od początku sezonu, nawet po bardzo słabym starcie wierzyłem, że ten sezon może być lepszy od poprzedniego i zagramy jeszcze o pierwszą 8, byłem przeciwny zwolnienia Probierza ja sytuacja była bardzo zła i niektórzy wtedy pisali, że jestem jego wyznawcą, ale w sumie się nie spodziewałem takiej serii. Człowiek by chciał teraz by się ona nie kończyła i byśmy pieli się w tabeli i straty do 3 miejsca, a nawet lidera były coraz mniejsze.

Zaloguj aby komentować

Są pinto

Sa pizdo i cała Legia to najgorszy sort w e klasie

Zaloguj aby komentować

Pinto...

...DNO. I dziwota, że jeszcze w latach 60 najwięcej analfabetów było w kraju CR7?

Zaloguj aby komentować

To jest Kosmos

Nie wiem kto zawodnikiem meczu czy Peskovic,czy Gol,czy Hernandez jesli Hernandez to nie za to że strzelił dwie bramki ale za wspomaganie obrony i nareszcie granie zespolowo z jego strony.
A jebany Pinto Burak nawet nie podał reki po meczu naszemu trenerowi wstyd i Hańba pieprzona Legio!

Kurczak37

Dzisiejszy artykuł

http://weszlo.com/2019/02/18/profesor-gol-przyjechal-rosji-wykladac-futbol/

Zaloguj aby komentować

....

Im więcej takich miernot będą ściągać do naszej marnej ligi tym marniejszy jej poziom błędzie

Zaloguj aby komentować

....

Prymitywów w piłce nie brakuje ale ten import portugalski jest bezcenny, więc o bezdennym dnie szkoda pisać!!!

Zaloguj aby komentować

Kurczak37

Jak sie Gola obserwuje - daje drużynie naprawdę dużo jakości i spokoju. Myślę, że przy takim wyniku (i TAKIEJ grze) w Warszawie człowiekiem meczu był każdy piłkarz i każdy członek sztabu.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

KSP & CRACOVIA

Miodzio. Cudowny jest ten świat, kiedy wygrywa brat :)

Zaloguj aby komentować

Marzenie

Od tak dawna marzyłem o wygraniu w Warszawce. Dziś się doczekałem dzięki!!

Zaloguj aby komentować

czapki z głów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chodzę na mecze Cracovii od 1983 r. i muszę przyznać, że dzisiejsza pierwsza połowa, była najlepszą ,jaką widziadłem, a właściwie cały mecz zasługuje na najwyższa ocenę!
Najlepsi moim zdaniem Peskovic, Gol i Hernandez ( zachowaniem hierarchii). Jak miło to wszystko pisać!
P.S. Kurwa był jeszcze taki mecz 3-0 z Legią, i hat trick Henryka Janikowskiego... ale to dzisiejsze zwycięstwo cenię bardziej. BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!!!!!!!!!!!

Zaloguj aby komentować

Piotrze Lasyk

Nie udało się i dobrze

mały

A moim zdaniem sędzia w sumie dobrze sędziował, jakiś pretensji do niego mieć nie można. Jedynie do czego się można przyczepić to to, że chyba doliczone 13 minut to za dużo, bo tyle raczej w sumie przerwy nie trwały. I w pierwszej połowie Hanca był popchnięty w polu karnym, według mnie w tej sytuacji też powinna być analiza VAR.

Zaloguj aby komentować

CRACOVIA

Cracovia jest wielka . Oby tak dalej

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Legła Warszawa

No to zaczęli z wysokiego ceeee

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

Jaki jest jego obecny status bo mi umknęło. To chyba obecnie zawodnik Cracovii?
TRANSFERY , TRANSFERY - tylko nie byle kogo za byle co !!!!!
post:
cracovio
oj przydarzył się pasztet na koniec ale z tym ośmieszaniem to bym nie przesadzał
puchary to cudownie to początek głodu aby zdobyć mistrzostwo panie trenerze i prezesie...
Po fatalnym początku końcowy efekt okazuje się całkiem całkiem. Jest wyraźny postęp, ch...
Piszecie po co puchary nam to nie potrzebne itd. Co za bzdura. Wy patrzycie okiem nie...
Nie da się wygrać meczu jak oddaje się jeden celny strzał na bramkę. Niby atakowalismy...
Polskie druzyny nic nie znacza w europie, Robic kominy placowe jak w Legii, i problem...
post:
cracovio
Nie osłabić tylko wzmocnić powinna się nasza Cracovia.
Teraz powinni się popisać działacze nie tak jak za Zielińskiego
post:
niesmak
W meczach o uniknięcie pucharów Jaga górą nic dodać nic ująć po tym co zobaczyłem wczor...
Mam na myśli tą całą listę niby kibiców z Misiorem i Mazanem na czele. Kibice w pewnym...
bardzo dobre transfery jeszcze raz transfery konieczne bo wstyd i kompromitacja przed n...
W meczach o uniknięcie pucharów,górą Jagiellonia,Cracovii się nie udało. Cały tydzień n...
Już to kiedyś pisałem oficjalnie wycofać się z rozgrywek UEFA skoro nikt nie chce w nic...
Pilkarski poker 2
Ogramy Pogoń i będzie dobrze na ten sezon, a w następnym zobaczymy kto odejdzie ,a kto...
No panowie tylko nie spieprzyć tego a potem jakby co kilka mądrych transferów i chciałb...
post:
Debil
Nic cię nie usprawiedliwia chamstwo to chamstwo
Mamy czwarte miejsce.Tego nie da się już zmienić (?),chyba że zarząd klubu zadecyduje,ż...
post:
Debil
Poniosło mnie ale to co zrobił to kryminał
Są już bardzo blisko
post:
Debil
Dlaczego obrażasz Piszczka? wstydź się
Skrzynka wódki ci się należy od Piszczka