Terazpasy.pl / Piłka nożna / Konferencje prasowe / [NA ŻYWO] Konferencja prasowa po meczu Cracovia – Sandecja

[NA ŻYWO] Konferencja prasowa po meczu Cracovia – Sandecja

probierz-michal-2017-11-05

Przedstawiamy retransmisję konferencji prasowej po meczu 28. kolejki Lotto Ekstraklasy Cracovia – Sandecja 2:1 (1:0) z udziałem trenerów Michała Probierza i Kazimierza Moskala.

 

Bezpośrednią transmisję konferencji prowadziliśmy na naszym profilu fb.com/terazpasy

Kazimierz Moskal, trener Sandecji

 

.
Michał Probierz, trener Cracovii

 

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Poldek

Ale ty przesadzałeś z tym kadzeniem. Prezes był rozsądny,a Probierz to bardzo dobry ttrener ale nie Murinio

Zaloguj aby komentować

mały

Nawet ty jak ja wychwalałem trenera i prezesa to mnie skrytykowałeś że im kadzę a było to konieczne bo motłoch ich opluwał a ja zawsze bylem za nimi i ostro ich broniłem i kto miał rację?

Szwejk

Doskonały komentarz - nic dodać nic ująć ! Też jestem zdania, że - jak w Twoim nagłówku - OD CRACOVII NIE DA SIĘ ODEJŚĆ !!Pasiasto pozdrawiam z wielką nadzieją na pierwszą ósemkę !

Zaloguj aby komentować

Od Cracovii nie da się odejść

Jeśli tak łatwo komuś to przyjdzie to nigdy nie był Jej kibicem. Człowiek psioczy, traci nerwy, mówi sobie po co mnie to było a i tak potem wraca na stadion. I tak runda za rundą, pokolenie za pokoleniem. Frekwencje determinuje szereg czynników, pogoda, karnety itd, ale będzie tylko lepiej. W przypadku awansu do pierwszej ósemki wydaje mi się, że ten śmieszny protest kibiców zostanie brutalnie zweryfikowany i sporo ludzi kupi karnet. Wydarzenia z derbów przechodzą ludzkie pojecie, co do samych kar tak jak pisał Kibic1995 jesteśmy "specyficznie" traktowani przez wojewodę i policje, komisje ligi. A jednak mając tego świadomość kibice urządzili sobie strzelaninę... Dla mnie osobiście problemem jest język kibiców który nie przystoi czy to na Ziemi Świętej, czy wyjazdach. Zmieniło się to mam wrażenie z nowym stadionem i nowym gniazdowym. Nawet słynny Łysy nie robił takich numerów. Rozumiem, ze są ludzie którzy lubią sobie zaśpiewać wtsk i raz na mecz było to akceptowalne. Ale wulgarne przyśpiewki przez połowę meczu to kpina i pajac za to odpowiedzialny powinien być persona non grata przy Kałuży. Najbliższy wyjazd podejrzewam będzie podobny. W Niecieczy kibice Nas przywitają, będzie piłkarskie święto, na trybunach pełno osób starszych i dzieci. A z sektora gości pierwsze co poleci to "jazda z kur***mi". Wstyd.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

Krzyż na drogę powodzenia po co Cracovii tacy kibice.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

Niezły płaczek z ciebie. Wiadomo, że po jakimś czasie wrócą bilety, ale teraz za karę musi być jak jest. Mógłbyś mieć pretensje do Filipiaka jakby np. rzucili racę na murawę, co się wiele razy zdarzało i klub musiał zapłacić 50 tyś kary (a wiele takich kar było) i po którejś takiej karze Filipiak się wkurwił i sam od siebie wprowadził, że tylko ci co karnet kupili wchodzą. Ale on sam od siebie tego nie wprowadził. Jak na GTS-ie strzelali też z rakietnicy jak piszesz. To miej pretensje do władz Ekstraklasy SA, PZPN-u, Policji i Wojewody. Przez nich nie ma biletów, to oni zamykali lub chcieli zamknięcia stadionu. Napisz do nich dlaczego tak jest, jak na GTS-ie też strzelali z rakietnicy. To nie Filipiak rozkładał karty, tylko grał tymi co dostał.

Zaloguj aby komentować

rakietnicy

Na GTS już dawno strzelali z rakietnicy. Ale dobra mam dla was dobrą nowine to już mój osatatni wpis bo sensu pisać nie ma ale może poproście o gre na Wielickiej będzie to lepiej wyglądało. Tak więc narazicho ja z kibicowaniem sobie daje spokój muszę się wyleczyć z Cracovii bo po co mam kibicować drużynie na której mecze z moimi bliskimi nie mogę wchodzić i tak zrobią wszyscy kibice z poza Krakowa i zwykli postronni o to tu chodziło i wygrali mam dość skoro zrozumienia nie ma nawet tu to gdzie jej szukać. Tak więc pan wojewoda wygrał z kibolami brawo premia mu się należy. Jeszcze raz cześć żyjcie w zdrowiu i spokoju ja też się postaram już nic nie odpisujcie bo ja już kończe z tym pisaniem na amen. Już mnie tu nie ma cześć wygraliście. Jutro Poldek napisze dziękujemy prezesie za wqygraną walke z kibolami tylko jeszcze niech nie zapomni o tym strasznym hymnie co wzywa do nienawiści.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

Jak na Cracovii się coś stanie to jest surowiej karana niż inni i każdy o tym wie. A jak jest 2-3 tyś na stadionie to za bardzo nie ma kto zadymy rozkręcić nawet, trudniej się zgubić w tłumie, flagi się na sektor nie puści, by ktoś tam mógł pod flagą się przebrać czy zza zasłony coś zrobić. Więc jest o wiele wiele mniejsze ryzyko, że coś się stanie. A jak nawet coś ktoś odwali to o wiele łatwiej będzie go zidentyfikować, bo jak pisałem nie ma nawet ludzi by flagę puścić na sektor. A była już historia na Cracovii, że na D puścili flagę i tam pod flagą zmieniali położenie, pod flagą odpalali racę i rzucali na murawę i wtedy na nic monitoring. Miejmy nadzieję, że w następnym sezonie już będą bilety i w najgorszym razie zostaną tylko zamknięte te dwa sektory.

Zaloguj aby komentować

dokładnie

W takim wypadku mudlcie się żeby nikt kamyczkiem nie rzucił z tych 1700 co jest na stadionie bo choć winny będzie 1 to 1699 za to zapłaci i wyrzucą was ze stadionu. Wojewoda jest po prostu za wisłą i celowo kazał to zrobić Filipiakowi aby powoli tworzyć z Cracovii osiedlowy klubik a pozostawić w Krakowie wielką wisłe narazie udaje mu się to bez błędnie bo mu nie chodzi wcale o walke z bandytami.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

I firmy ochroniarskie były zmieniane parę razy. Różne firmy ochraniały. Oni biorą kasę i za nic nie odpowiadają, bo jak coś się stanie to jedynie mogą zwrócić to co im zapłacono. Zobacz kogo te wszystkie firmy zatrudniają. Jakiś pozorantów za minimalną stawkę. Nikt z nich nie będzie ryzykował i z kibolami się bił. Filipiak by musiał zatrudnić chyba byłych żołnierzy GROM do ochraniania by był zagwarantowany porządek. Tylko oni by tyle kosztowali, że bilety by były po 50 zł minimum i wtedy byś miał pretensje, że bilety takie drogie. I tak czy siak skończyło by się na frekwencji 2-3 tyś, bo by wielu nie wydało tyle na bilety.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

Jakby Filipiak nie zrobił żadnego ruchu to być może teraz nikt nie mógł wchodzić na stadion i może byśmy grali przy naprawdę pustych trybunach, tylko by mogli przyjść ci co mają wykupione skyboxy i zaprosić sobie kogoś do skyboxa. I nie zaczynaj znów z tymi Gliwicami, bo już to nudne. U nich była zwykła zadyma, jakich było wiele nikt nie strzelał z rakietnicy (a to była nowość dlatego tak surowe kary pewnie, zresztą Cracovia jest na cenzurowanym) i im nie chciał nikt zamknąć stadionu. Piast po tym jak zobaczył, jak została ukarana Cracovia sam sobie szybko zamknął dwa sektory, gdzie była zadyma i kto był na tych sektorach do końca sezonu nie może wejść na stadion, czy brał udział w zadymie czy nie. Też kara zbiorowa. A my dostaliśmy karę 3 meczy od Ekstraklasy SA (następne derby u nas jeszcze bez publiczności, może się zgodzą na tych z karnetami, jak jest teraz) i jeszcze do tego Policja, prokuratura i Wojewoda chcieli zamknąć stadion po tym.

Zaloguj aby komentować

i jeszcze

A jaką mam gwarancje że kupując karnet ktoś nie zrobi zadymy i wyrzucą też karnetowiczów ze stadionu. Poza tym wolałem mecze raczej te bez złych emocji jak z Lechem Polonią Koroną itp. Na derby i legie się nie wybierałem. Powiem tyle z tymi przepisami Cracovia nie będzie miała kibiców poz miastem. A za wybryki na derbach powinna odpowiedzieć w pierwszej lini ochrona która wpuściła bandytów z racami bo przecież nie można ich wnosić na stadion!!!!!!!!!!!!!!1

Zaloguj aby komentować

jesli

Jeśli Filipiak był pod ścianą żeby zrobić taki beznadziejny ruch który jest precedensem w Polsce widzimy jak jest np. Gliwice nie mówiąc już o Legii po meczu z Jagą czy ekscesy niejednokrotne na GTS i tu już nie ma argumentu jak w Gliwicach co innego inne województwo bo GTS to to same miasto i nikt nie żądał od nich takiego absurdu co najwyżej zamykano im młyn na jeden mecz. W takim razie celowo na górze ktoś chce zmarginizować Cracovie dobrze to znamy z historii. Według mnie Filipiak nigdy nie powinien się godzić na ten ruch bo chyba rozumie komu na tym zależy najbardziej wiśle bo gdzie się udadzą postronni kibice na wisełke i będą zajadać paróweczki i ciągnąć kase i sponsorów bo będzie durza widownia. Co do argumentu z bandytyzmem stadionowym to każdy wie że to nic nie da chociaż teoretycznie pusty stadion to i bandytyzmu nie ma ale chyba nie o to tu chodzi?? Co stoi na przeszkodzie aby bandyta kupił karnet wszedł na stadion rzucił kamieniem i co wyrzucamy ze stadionu karnetowiczów?? Na GTS nożami rzucali i jakoś nikt takiego bzdurnego prawa nie wprowadził. Filipiak powinien sobie zmienić firme ochroniarską którą wynajmuje bo jak to możliwe że race wnieśli na stadion ktoś musiał przymknąć oko. To prawo to woda na młyn dla wisły a prosta droga do zrobienia z Cracovii jakiegoś osiedlowego klubiku. A uważam że Cracovia ze swoją historią tradycją musi być klubem ponad lokalnym a ten przepis każe jej być klubikiem osiedlowym. My jako kibice nie możemy na to pozwolić.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

co do tego tępaka to napisałem że nie chciał bym cię obrażać i za to przepraszam. Ale nerwy mnie ponoszą że nie rozumiesz czegoś co jest oczywiste a ja już nie mam siły Ci tłumaczyć że Filipiak był pod ścianą i nie miał wyjścia. Co myślisz że on sam z własnej woli zrezygnował z kasy za bilety?

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

Jakby ci tak zależało na tym żeby być na meczu to mimo wszystko kupiłbyś karnet. Karnet na Cracovię na sektor rodzinny jest tańszy niż dwa góra 3 bilety na Legię czy Wisłę na które to kluby się powołujesz. Jakbyś miał karnet to może by cię to zmobilizowało do częstszego przyjazdu na mecz, a jak nie to pieniądze nie poszły by na marne tylko na klub któremu jak mówisz mocno kibicujesz a jak by było więcej takich to i większa kasa w klubowej kasie a co za tym idzie to chyba wiesz. Więc zamiast narzekać na Filipiaka (który nie miał wyjścia i uratował to co było do uratowania) kup karnet na przyszły sezon i nie marudź. Ja też jestem wkurzony ale na kiboli a nie Filipiaka! Jemu jestem wdzięczny że uratował dla mnie i innych oglądanie meczów na żywo!

Zaloguj aby komentować

ZET

Mazać się będę bo mi zabroniono chodzić w ten sposób na Cracovie a ja nic złego nie zrobiłem chyba tylko to że nie jestem z Krakowa i karnet sobie moge wsadzić nie powiem gdzie. I powiem Ci tak wiślaki i legionuaki czy widzewiaki z moich okolic których jest pełno śmieją się ze mnie i pytają kiedy się na mecz wybieram i pytają po co nam ten 15 tys kaufland skoro tam nikogo nie ma.

Zaloguj aby komentować

odpowiedż

Kibic tak oczywiście zawsze na tym miejscu gdzie miałem kupić bilet. ZET po co mnie wyzywasz obrażasz?? bo co mam inne zdanie niż Ty?? Mówisz o kulturze na stadionie a sam nie potrafisz zachować się w stosunku do drugiego człowieka!!?? to w czym jesteś lepszy od nich?? Mam nadzieje że niedługo będzie 20 stopni i stadion będzie pełny no bo przecież przez to był pusty prawda?

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

Jedno pytanie jak chodziłeś na mecze na biletach to siedziałeś zawsze na miejscu co było na bilecie?

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

Nie chcę cię obrażać ale ty jesteś straszny tępak. Niby kto ma tych bandytów zamykać Filipiak? Puste stadiony?- To wyślij prośbę do Pana Boga żeby odpuścił mróz i wiatr, odczuwalna temperatura była minus 18 stopni. było być na meczu to byś widział jak by ci kinol zesiwiał z mrozu i wiatru. Wiadomo że kibiców nawet jak będzie pogoda to będzie mniej bo będą tylko karnetowicze ale na pewno zdecydowanie więcej jak teraz. Przestań się już mazać na ten temat.

Zaloguj aby komentować

Poldek

Trochę obiektywizmu za kadencji Filipiaka nawet na podium nie udało się stanąć a wychwalasz go jak by zdobył 10 MP. Też życzę mu samych sukcesów i więcej udanych transferów bo tych to na lekarstwo było. A poza tym nie zgadzam się na odpowiedzialność zbiorową bandyci do więzienia kibice na stadion. Narazie jest tak bandyci na wolności bo czego mają się bać skoro za ich grzechy płacą niewinni. Efektem Cracovia jest zmuszona grać kolejny mecz przy pustych trybunach.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

CO TU KOMENTOWAĆ

Wszystko wiadomo.Pasy są wielkie

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

Tym razem koszmarny mecz. Miejmy nadzieję że gorzej już być nie może.
Ja myślę, że oni dostaną licencje na następny sezon, bo jak widać cieszą się specjalnym...
post:
Popieram
Ajax to budowano dziesiątkami lat, a my na początku wieku byliśmy w ciężkiej dupie. Wia...
post:
Popieram
https://www.transfermarkt.pl/cracovia-krakau/alletransfers/verein/5689
post:
Popieram
https://www.transfermarkt.pl/ajax-amsterdam/alletransfers/verein/610 historia transf...
post:
Popieram
Oczywiscie potrzebne sa Boiska , tylko zadam pytanie Raczna dla kogo? raczej nie dla m...
ZE PSIARNI NIE DLUGO NIE BEDZIE W EKSTRAKLAPIE I TYLKO DLATEGO ZE WLASNIE NIE MAJĄ TAKI...
Popieram wizję Filipiak, żeby dobrze szkolić trzeba mieć gdzie szkolić, czyli potrzebna...
Trzymamy kciuki niech się pan nie przejmuje kibolskim bełkotem trzeba stworzyć przyja...
Przegrywamy derby za Probierza znów i w sumie jest ten sam scenariusz, przez większość...
Równie dobrze Filipiak mógł widzieć, że drużyna za bardzo się stresuje derbach i dlateg...
post:
cracovio
... najpierw należy wymagać, zwłaszcza w tak prestiżowym meczu i przy szansie zyskania...
Oglądałem zaraz po naszych derbach derby Mediolanu i tam oczywiście oprócz kibiców fana...
A co za zwycięstwo w derbach dają więcej p punktów? ja osobiście z chęcią zamienię te 3...
Pan Prezes sponsoruje moze pieniedzmi z pozyczki klubowej, https://biznes.interia.pl/...
wzmocnic pomoc lusiusz powinien grać
wzmocnić pomoc może Lusiusz w pomocy bo jest słabo trzeba coś zmienić
Ponieważ bezdyskusyjny autorytet sędziowski Pan Stempniewski we wczorajszym programie "...
czy liczył pan ile setek w meczach na wiosnę zmarnował Wdowiak? ile nonszalanckich poda...
Po zobaczeniu skrótu (masochizm!) moim zdaniem jedynym zawodnikiem, który zasługuje na...
Mecz spierdolili właśnie w tych pierwszych 15-20 minutach. Coś tu pęka. Czyżby gwiazdor...
Cos ty ku..a robil w tej bramce
post:
DERBY
Widać po nim siłę. Miejmy nadzieję że w Zabrzu nie będzie tak jak w ostatnich 2 meczach...
A tak w ogóle to pierwsze 15 minut wyszli na miękkich nogach i mieli nasrane w gacie ni...