Terazpasy.pl / Piłka nożna / Aktualności / Niko Datković piłkarzem Cracovii

Niko Datković piłkarzem Cracovii

datkovic-niko-2018-02-01-mks

Chorwat Niko Datković grający ostatnio w rumuńskiej Universitatei Craiova podpisał 2,5 letni kontrakt z Cracovię. To piąty zimowy transfer Cracovii.

datkovic-niko-2018-02-01-mks
 

Niko Datković ma 24 lata, 189 cm wzrostu i 83 kg wagi. Jest prawonożnym środkowym obrońcą, ale może grać także na prawej obronie.

Karierę piłkarską rozpoczynał w HNK Rijeka, gdzie w 2010 roku zadebiutował w chorwackiej ekstraklasie. W 2013 roku trafił do włoskiego Spezia Calcio (Seria B), której piłkarzem (z roczną przerwą na grę w szwajcarskim FC Lugano) był do 2017 roku. Przed rozpoczęciem obecnego sezonu przeszedł do rumuńskiej Universitatei Craiova w której jesienią wystąpił w 9. meczach ligowych.

Niko Datković występował w reprezentacjach młodzieżowych Chorwacji: U-21 (8 meczów), U-20 (8 meczów, 1 bramka), U-19 (4 mecze), U-18 (4 mecze) i U-17 (1 mecz).

 

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

kurcak37

trzeba aby michalik pograł aby chociaż zwróciły się pieniądze wydane na niego bo nikt go nie chce nawet za darmo taka prawda

Poldek

Zgadzam się, niestety trzeba dawać gamoniowi pograć by go powoływano do reprezentacji i by chociaż tam się pokazał i go ktoś wziął. Ewentualnie można go wypożyczyć na Słowację jak Vestenickiego lub do Czech i liczyć, że tam będzie dobrze grał i ktoś da ofertę za niego by na nim nie stracić.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

850 TYSICY EURO

brak kultury dla prezesa i dla Nas tylko pewnie kasa dla Probierza to blokuje

Zaloguj aby komentować

Dlaczego

Dlaczego to zero czyli Mihalik nie jest jeszcze wystawiony na sprzedaż.
koleś jesteś nikim zerem i szmaciarzem wynoś się z Cracovii

Zaloguj aby komentować

Dgs

Nie pamiętam kiedy tu coś pisałem tylko czytam ale już nerwowo nie wytrzymuje jak czytam takie głupie mało powiedziane wypociny DGS zmień lekarza bo obecny cię w H.. ja robi lecz się na nogi bo na głowę już za późno.Pozdrawiam prawdziwych psiaków którzy są na dobre i na złe

DG-S

Robson zgubił jedną literę i z pasiaków wyszło psiaków. Śmiesznie to brzmi fakt, ale ciebie i tak nic nie przebije hahaha.... http://terazpasy.pl/Pilka-nozna/Aktualnosci/Niko-Datkovic-pilkarzem-Cracovii/Cracovio/Poldek
A co do własnego zdania, że ktoś nie krytykuje Probierza i Filipiaka to nie ma własnego zdania? Ja pisałem od początku, że Zieliński nic nie gwarantował już i prawda jest taka, że jakby Filipiak nie zmieniał trenera to by tak samo zaryzykował jak zmienił na Probierza. Nawet pisałem, że zakładam, że w pierwszych około 10 kolejkach sezonu może być cienko. Co prawda liczyłem, że więcej będą mieć punktów po tych 10 kolejkach i przed zimą więcej. Ale postęp był, jak teraz po przerwie drużyna będzie jeszcze lepiej punktować niż w ostatnich 10 kolejkach to będzie OK. Ale czy będzie to kto to wie, różnie może być. Zwalnianie Probierza w połowie sezonu byłoby bez sensu. Trzeba liczyć, że będzie lepiej niż jest, a przynajmniej by nie było katastrofy, czyli spadku. Zobaczymy co będzie w drugiej części sezonu, Probierz miał czas, miał następne transfery. To już jest praktycznie całkiem inna drużyna jak przychodził. Zobaczymy co Probierz osiągnie w tym sezonie. Ja liczę na dalszy postęp i że w drugiej części sezonu nazbieramy więcej punktów niż w pierwszej i będzie minimum spokojne utrzymanie bez nerwów.

Zaloguj aby komentować

hahaha...robson pozdrawia psiaków !!!!!

...brawo błazny .....

Taki Filipiak i Probierz za złotówkę by was kupili i sprzedali ...
zero własnego zdania tylko to co Probierz pierdnie czy Filipiak zaszczeka ....

Zaloguj aby komentować

robson

jak tak jak napisałeś że pozdrawiasz prawdziwych psiaków hahahaha to nie te forum nie ta strona Błoń.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

ZET

Masz100%racji nawet na sparingach w ogóle nie gra to jest smutne nikt go nie będzie chciał przesiedzi na ławce szkoda tylko pieniędzy które wydała Cracovia

Zaloguj aby komentować

Michalik

Drugi po DG-S-ie cofnięty w rozwoju. Pasuje do przysłowia - na złość mamie odmrożę sobie uszy- W wywiadzie mówi zaprzeczając całkowicie logice. Np. że nie wystawiano go żeby nie mógł się pokazać z dobrej strony i dlatego mało grał bo niby dlatego miałby zostać w Cracovii że tak chciał profesor żeby nie mógł się pokazać z dobrej strony- a kto mu zabronił się pokazać z dobrej strony w tych meczach w których grał? czy ktoś z was widział go dobrze grającego choćby w jednym meczu? bo ja nie. Że Niby Filipiak obiecał mu że go sprzeda bo ma na niego dwie oferty i dlatego go wykupił a teraz go nie sprzedaje i że nie wiadomo czy jakiekolwiek oferty były. Moje zdanie- tak takie były zamiary Filipiaka a czyja to wina że nie ma ofert, albo że potencjalni nabywcy się wycofali, Filipiaka? niech pajac zacznie grać a nie pajacować to oferty się pojawią. Mówi że słabo gra bo nie chce grać w Cracovii. To niech pajac gra dla siebie żeby się wypromować a nie dla Cracovii. Jak chce na złość Cracovii i Filipiakowi zniszczyć sobie karierę to proszę bardzo. Już większego idioty boiskowego jak Michalik nie widziałem. Piłkarz jak chce odejść to wypluwa z siebie flaki gra na maksa żeby się pokazać tak robią nawet piłkarze drużyn niewypłacalnych, grając za darmo a ten pajac bierze całkiem niezłą kasę zawsze na czas i jeszcze mu się grać nie chce bo mu się Polska nie podoba! Nich ten pajac zrozumie że teraz gra tylko dlatego że chcą go wypromować żeby sprzedać bo z taką formą nie zasługuje nawet na ławkę rezerwową, niech doceni że idą mu na rękę. On po prostu rozumuje całkiem odwrotnie. Piłkarz żeby grał dobrze to przede wszystkim musi mieć olej w głowie a nie kapustę. Wyjdź człowieku na boisko wypromuj się puki Ci jeszcze szanse dają (ja bym Ci jej nie dał) a następnie spierdalaj jak najdalej od Cracovii!!!!!!!!!!!!!!!!

dokładnie tak

nie dorasta BARTKOWI DO PIĘT siedzi na ławce CRACOVIA nie zrobi na nim kasy jeżeli Probierz go nie zmobilizuje

Zaloguj aby komentować

Zet

Zgadzam się z Tobą w stu procentach.Widać jaki jest z niego cwaniaczek.Jeśli tak nie pasuje mu gra w Naszej Cracovii to niech siebie sam wykupi i niech spier..a stąd.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Tak wynajeme murzyna....

... i tym wszystkim cwelom kibic1995,mały,kurczak,poldek ,opson,mobby dick.,Zet należy się kutas w gębę za wasze wszystkie wypowiedzi odnosnie Cracovii !!!

DG-S

Odemnie 4 chuje w bok

Zaloguj aby komentować

Pedzio DG-S

Hahahaha...

Zaloguj aby komentować

DG-S ale z ciebie pajac

Aż trudno sobie wyobrazić że tacy w ogóle chodzą po tym świecie! Co ty pajacu nam zarzucasz? Kto się źle wypowiada o Cracovii i jej właścicielu my czy ty? Każda twoja wypowiedź jest wroga co do klubu Cracovia! To wręcz dywersja zakrawająca na kpiny i ty śmiesz obwiniać innych. Wiadomo że umysł ludzki jest idealny a twój nie mieści się w żadnych ramach, pozostał w czasach walki o ogień!!!!!!!!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

mały

dg-s to jest dno dna oby Cracovia nigdy nie miała takich kiboli a za trenera Probierza 7 polskich młodych piłkarzy 15 do 18 roku życia weszło do ścisłej czołówki. Strózik strzela bramki Pestka gra w obronie należy tylko się cieszyć!

Poldek

Ty uważaj, bo DG-S się przyznał, że jest czarnym gejem, to teraz pisząc o nim źle narażasz się na zarzuty o rasism i homofobię jednocześnie hahaha...

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Cracovio !!!!

Brawo !!!!!
Stawiamy na zdolnych ,polskich ,młodych piłkarzy !!!!
Jesteś wspaniały Januszu i Michale !!!!
Kocham Was !!!

DG-S

No jak piszesz, że kochasz Janusza i Michała to dziwnie to brzmi biorąc pod uwagę to co napisałeś do Poldka hahaha

Zaloguj aby komentować

Kurczak37, mały

Uważajcie, co piszecie, bo DG-S będzie wam chciał zrobić to samo co Poldkowi hahaha

Zaloguj aby komentować

DG-S

Jesteś pierdo...ym Opsonem

Zaloguj aby komentować

DG-S

O co ci chodzi ? Jdioto

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Cracovio!

Mamy nadzieję że to udany transfer,ostatnie decyzje trenera budzą szacunek czekamy na sukces.

DG-S

Hahaha czyli wychodzi na to, że jesteś czarny gej...

Zaloguj aby komentować

Żebyś się zamknął !!!!!

......

Zaloguj aby komentować

Poldek ....

...ale bym ci wsadził murzyńskiego kutasa w dupe !!!!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

tutaj rok 2016. wplywy do klubu wyplacone przez extraklase. https://goo.gl/images/nS...
https://goo.gl/images/X7FH8W prosze nacisnac, wynagrodzenie klubow za lata, 2017/2...
To jak tak suma szcześcia musi być na zero to dlaczego przed meczem z Lechem pisałeś, ż...
Ciut szczęścia było np. przy 2 bramce, ale w sytuacjach bramkowych mieliśmy przewagę. A...
kiedyś pisałeś że jesteś trenerem a pierd... takie głupoty. Czy byłby mecz wygrany? czy...
A o jakich pucharach jest mowa w piśmie?
Taka jest prawda! gdzie by była Cracovia bez Filipiaka? i czy by w ogóle jeszcze istnia...
jak widać po wpisach to najwyraźniej dysponują kasą na wsparcie hejtu ;)
.... parówo jebana weź Tabisza i jedźcie razem do Kańczugi
Opsonie piesku jacy chetni nie wiadomo czy z tego coś wyniknie.za to dam ci pieprzony o...
Jak Walter zrezygnował z Legii to pojawił się nowy inwestor, jak zrezygnował Wojciechow...
Tak tobie powinien oddać i podobnym tobie "znawcom" co to im się nic nie sprawdza, a ja...
Piłka polega farcie! Przegrywaliśmy mecze grając dobrze ./ Zagłębie u siebie ,Lech...
Kochający klub ludzie i ludzie z pasją najlepiej będą pracować dla Cracovii Najemnicy...
Rozumiem , żę Ci kochający klub ludzie dysponują finansami na przejęcie klubu ?
....więc bez Janusza Cracovia by sobie poradziła. Filipak wypieradol Tabisza , zatrudn...
W piłce to nie było praktycznie żadnych sukcesów w ekstraklasie jedynie lepsze czy gors...
Wypunktowaliśmy Arkę tak można opisać ten mecz. Trochę mieliśmy też szczęścia, którego...
post:
????
Masz rację, tylko, że jeszcze 2 mecze do końca, zobaczymy co będzie, bo może być różnie...
post:
????
Bo prawda jest taka, że jak przegrywali to narzekaczy i tych co widzieli spadki było pe...
Karnet całoroczny i jestem na każdym meczu.
Dobrej gry Cracovii. Cierpliwość i spokój może nas tylko uratować.
To wszyscy na stadion. Jak wygramy to pierwsza ósemka robi się realna!
Bez Budzińskiego i sa wyniki.Pozbyc sie tego cieniasa.
post:
????
Tak z ciekawości to który trener nie jest cienki? No napisz